Republika Rzymska, denar, 109-108 pne

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 21:07:40
157216
Opis: Republika Rzymska - L. Falminius Chilo 109-108 pne, denar, 109-108 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, za nią ROMA; Rw: Wiktoria, trzymająca lejce i wieniec, w bidze w prawo, u dołu L. FALMINI, w odcinku CILO
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.96 g, bardzo ładna patyna
Literatura: Crawford 302/1

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 307

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł
4)  220 zł
5)  210 zł