Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 10 dolarów, 1929

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 21:00:00
157068
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA) - Federal Reserve Bank Notes - New York - The Federal Reserve Bank of New York, 10 dolarów, 1929, seria B01962594A, podpisy Jones i Woods
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złamania, po subtelnej konserwacji, ładna prezencja
Literatura: Fr. 1860-B

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 123

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  170 zł
4)  155 zł