Polska, trojak, 1586

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 19-04-2018 21:37:40
155710
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Ryga, trojak, 1586, Ryga, mała głowa króla, PO D L na awersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta wybita uszkodzonym stemplem rewersu, umyta
Literatura: Iger R.86.2.d, K.-G. 1

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 159

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  125 zł