Niemcy, 5 marek, 1911 D

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, 5 marek, 1911 D

Niemcy, 5 marek, 1911 D

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:34:00
151894
Opis: Niemcy - Bawaria - regent Luitpold 1911, 5 marek, 1911 D, Monachium, wybite na 90. rocznicę urodzin regenta
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 205, Jaeger 50

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 143

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  140 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  95 zł
9)  85 zł