Polska, ort, 1615

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:48:40
153278
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk, popiersie z płaską kryzą, herb Gdańska w ozdobnej tarczy, kropka za łapą niedźwiedzia
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brązowa patyna
Literatura: Kop. 7488 (R2), Shatalin GD15-8 (R2)

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 43
Ilość odsłon: 1240

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 350 zł
4)  1 300 zł
5)  1 200 zł
6)  1 050 zł
7)  1 000 zł
8)  980 zł
9)  960 zł
10)  940 zł
11)  900 zł
12)  840 zł
13)  800 zł
14)  580 zł
15)  470 zł
16)  460 zł
17)  450 zł
18)  420 zł
19)  400 zł
20)  370 zł