Polska, denar

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:20:20
151323
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec 1138-1146, denar, Popiersie rycerza na wprost z mieczem w prawej i tarczą w lewej ręce, litera И po prawej stronie / Popiersie biskupa na wprost, w prawej ręce pastorał, w lewej księga
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.53 g
Literatura: Frynas P.7.4, Kop. 51 (R1), Str. 42, Such. XI/XII w. XVII/1

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 649

1)  940 zł
2)  940 zł
3)  820 zł
4)  820 zł
5)  780 zł
6)  740 zł
7)  700 zł
8)  680 zł
9)  660 zł
10)  640 zł
11)  600 zł
12)  580 zł
13)  560 zł
14)  540 zł
15)  520 zł
16)  490 zł