Niemcy, talar, 1862

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, talar, 1862

Niemcy, talar, 1862

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:30:20
153427
Opis: Niemcy - Frankfurt- miasto, talar, 1862, Frankfurt, wybity z okazji turnieju strzeleckiego
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 18.51 g, minimalnie przetarty, ładna patyna, delikatnie uszkodzone obrzeże na godzinie 12 na rewersie
Literatura: Dav. 653, Thun 146, AKS 44

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 269

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  430 zł
4)  420 zł