Austria, 500 szylingów, 1988

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Austria, 500 szylingów, 1988

Austria, 500 szylingów, 1988

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:21:20
153455
Opis: Austria - II Republika od 1945, 500 szylingów, 1988, wizyta Jana Pawła II w Austrii w dniach 23-27 czerwca 1988
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, wybite stemplem zwykłym, piękna patyna na obrzeżach awersu
Literatura: Fisher 068, Grabowski - nie notuje

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 180

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  120 zł