Austria, talar, 1664

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Austria, talar, 1664

Austria, talar, 1664

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:20:20
152894
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Guidobald graf Thun i Hohenstein 1654-1668, talar, 1664, Salzburg
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.45 g, uszkodzenie tła na rewersie
Literatura: Dav. 3505, Zöttl 1802, Probszt 1481

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 628

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  800 zł
4)  760 zł
5)  660 zł
6)  380 zł
7)  370 zł
8)  360 zł