Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 НГ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:07:00
153773
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1833 НГ, Petersburg, krzyżyk nad koroną umiejscowiony nisko
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenia rantu, ciemna patyna
Literatura: Plage 313, Bitkin 1083, Berezowski 10 zł

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 195

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  500 zł
4)  460 zł
5)  440 zł
6)  390 zł
7)  320 zł
8)  310 zł