Polska, 2 złote, 1830 FH

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 2 złote, 1830 FH

Polska, 2 złote, 1830 FH

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:05:00
153296
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 2 złote, 1830 FH, Warszawa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko justowany, patyna
Literatura: Bitkin 995, Plage 61

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 236

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  480 zł
4)  390 zł
5)  330 zł
6)  250 zł
7)  210 zł
8)  195 zł
9)  185 zł