Polska, trojak, 1793 M.V.

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1793 M.V.

Polska, trojak, 1793 M.V.

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 22:04:20
153686
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, trojak, 1793 M.V., Warszawa
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: Iger WA.93.1.a, Plage-miedź 289

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 470

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  210 zł
5)  195 zł
6)  180 zł
7)  165 zł
8)  150 zł
9)  100 zł
10)  95 zł
11)  90 zł