Polska, ort, 1623

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:49:00
153277
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, data tylko skrócona nad herbem, końcówka napisu PR
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 7504 (R), Shatalin GD23e-8

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 195

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  125 zł
4)  120 zł