Polska, trojak, 1598

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:37:40
153671
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Wschowa, litera F oraz skrócona data rozdzielone herbem Lewart
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.98.5.b

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 223

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  115 zł