Polska, trojak, 1599

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:37:00
153673
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1599, Poznań, kropki w trzecim wierszu na rewersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger P.99.1.b

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 194

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  120 zł
7)  110 zł
8)  105 zł