Niemcy, denar krzyżowy, X w.

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar krzyżowy, X w.

Niemcy, denar krzyżowy, X w.

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:14:00
151674
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X w., Fronton świątyni z kolumnami / Krzyż z kulkami w kątach
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 22 mm, 1.33 g, gięty, pęknięty
Literatura: Dbg 1325, Gum.CNP typ I

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 225

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  120 zł