Niemcy, denar krzyżowy, X w.

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar krzyżowy, X w.

Niemcy, denar krzyżowy, X w.

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:13:40
151678
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X w., Fronton świątyni z kolumnami / Krzyż z kulkami w kątach
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 21 mm, 1.44 g, gięty
Literatura: Dbg 1325, Gum.CNP typ I

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 247

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  95 zł
5)  90 zł