Niemcy, denar, X/XI w.

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar, X/XI w.

Niemcy, denar, X/XI w.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:13:20
151698
Opis: Niemcy - Frankonia - Moguncja- arcybiskupstwo, denar, X/XI w., Krzyż z kulkami w kątach / Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz, po prawej krzyż
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17 mm, 1.12 g, gięty, ciekawa odmiana

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 159

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  50 zł
6)  36 zł