Cesarstwo Rzymskie, follis, 317-320

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:03:40
153356
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Licyniusz II 317-324 - jako cezar, follis, 317-320, Antiochia, Aw: Popiersie cesarza z berłem i mappą w lewo, D N VAL LICIN LICINIVS NOB C; Rw: Jowisz stojący w lewo, trzymający Wiktorię na globie oraz berło, po lewej siedzący jeniec, po prawej A, IOVI CONSERVATORI CAESS, w odcinku SMANT
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.39 g, patyna
Literatura: RIC 29 (R2)

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 118

1)  48 zł