Cesarstwo Rzymskie, follis, 320

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:03:20
153358
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Licyniusz I 308-324, follis, 320, Tessaloniki, Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP LICINIVS AVG; Rw: VOT XX, wokoło D N LICINI AVG, u dołu TSAVI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.46 g, patyna, bardzo rzadki
Literatura: RIC 89 (R4)

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 141

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  140 zł
6)  125 zł
7)  105 zł
8)  95 zł