Cesarstwo Rzymskie, follis, 320-321

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:00:00
153357
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 320-321, Ticinum, Aw: Głowa cesarza w prawo, CONSTANTINVS AVG; Rw: W wieńcu VOT XX, D N CONSTANTINI MAX AVG, u dołu ST
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.82 g, bardzo ładny, zielona patyna
Literatura: RIC 140

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 74

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  75 zł