Polska, 200 złotych, 1980

Polska, 200 złotych, 1980

Polska, 200 złotych, 1980

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 22:37:40
149380
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 200 złotych, 1980, Warszawa, Kazimierz I Odnowiciel /półpostać/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro '750', nakład 4.020 sztuk, moneta w oryginalnym pudełku, stempel lustrzany, bardzo ładny egzemplarz, patyna
Literatura: Parchimowicz P433a

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 107

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  180 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  90 zł