Rosja, połtina, 1851 СПБ ПА

Rosja, połtina, 1851 СПБ ПА

Rosja, połtina, 1851 СПБ ПА

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 22:42:20
204719
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, połtina, 1851 СПБ ПА, Petersburg
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: Bitkin 264

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 195

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  360 zł
4)  350 zł
5)  330 zł
6)  320 zł
7)  300 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  220 zł
11)  180 zł
12)  170 zł
13)  165 zł
14)  160 zł
15)  155 zł
16)  150 zł