Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 21:41:40
149197
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Wschowa, na rewersie z literą F z lewej strony herbu Lewart
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: dość ładny
Literatura: Iger W.98.5.a

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 29
Ilość odsłon: 234

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  270 zł
4)  190 zł
5)  180 zł