Polska, talar, 1634

Polska, talar, 1634

Polska, talar, 1634

Cena wylicytowana: 8 600 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 21:54:00
149186
Opis: Polska - Władysław IV Waza 1633-1648 - monety koronne, talar, 1634, Bydgoszcz, Aw: Popiersie króla w prawo, VLADIS IIII D G REX PO - M D LIT RVS PRVS MAS; Rw: Tarcza herbowa, SAM LIV NE NO SVE - GOT VAND Q HR REX
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Dostych 34.1.08 (R4), Kop. 1489 (R), Tyszkiewicz 8 mk

Cena końcowa: 8 600 zł
Cena wywoławcza: 3 600 zł
Cena szacunkowa: 6 000 zł
Ilość odsłon: 1580

1)  8 600 zł
2)  8 400 zł
3)  8 000 zł
4)  7 800 zł
5)  4 900 zł
6)  4 100 zł
7)  3 900 zł
8)  3 800 zł
9)  3 700 zł
10)  3 600 zł