Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 274-275

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 21:23:40
149073
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aurelian 270-275, antoninian, 274-275, Siscia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP C AVRELIANVS AVG; Rw: Sol stojący na wprost z głową w lewo oraz uniesioną ręką, trzymający glob, po lewej u jego stóp siedzący jeniec, ORIENS AVG, w odcinku P
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 4.25 g, jasnobrązowa patyna
Literatura: RIC 244

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 88

1)  65 zł
2)  60 zł