Zakończenie: 02-11-2017 20:30 ÷ 22:08
Niemcy, talar, 1765 IC-K
147788
Aw: Popiersie księcia w prawo, w otoku: ERNESTVS FRIDERIC... | III |
1 000 zł szac. 1 400 zł 310 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Węgry, denar, 1514 KG
147888
| II |
34 zł szac. 50 zł 323 wyświetleń |
2 | zakończona | |
zestaw 4 monet
147878
Niemcy, 1 Reichspfennig 1935 A; Palestyna, 1 mil 1939; Fi... | I-/II |
50 zł szac. 80 zł 179 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom 1914
147843
medal z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma r... | II |
100 zł szac. 100 zł 231 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, srebrny medal z papieżem Janem Pawłem II projektu Ewy Olszewskiej - Borys ..
204570
srebrny medal z papieżem Janem Pawłem II projektu Ewy Ols... | I/I- |
125 zł szac. 200 zł 1904 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy Krajowego Związku Gospodarczego w Celle, 1765
204571
autorstwa George Fritz'a, Aw: Głowa w prawo i napis GEORG... | II+ |
195 zł szac. 300 zł 487 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo follisa z IV w.
139566
Aw: Popiersie cesarza w hełmie w prawo, wokoło pseudolege... | III+ |
60 zł szac. 100 zł 157 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, ok. 37 pne
141326
Aw: Głowa Oktawiana w prawo, CAESAR DIVI F III VIR ITER R... | II+ |
2 700 zł szac. 4 500 zł 459 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, czarnodruk rysunku stalorytniczego ze strony głównej 100 złotych, 15.08.1939
148016
bez oznaczenia serii i numeracji, bez poddruku, papier be... | I |
1 200 zł szac. 2 000 zł 277 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Czechosłowacja, zestaw: 10 koron 4.04.1950 i 50 koron 29.09.1950
147903
50 koron - trzykrotna perforacja | I |
48 zł szac. 80 zł 278 wyświetleń |
1 | zakończona |