Niemcy, talar, 1765 IC-K

Niemcy, talar, 1765 IC-K

Niemcy, talar, 1765 IC-K

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 02-11-2017 21:57:40
147788
Opis: Niemcy - Saksonia-Coburg-Saalfeld - Ernest Fryderyk 1764-1800, talar, 1765 IC-K, Saalfeld, Aw: Popiersie księcia w prawo, w otoku: ERNESTVS FRIDERICVS D G D S COBVRG SAALEE LD, Rw: Tarcza herbowa, po bokach napisy: X EINE FEINE − MARCK 1765
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.79 g, patyna
Literatura: Schnee 613, Dav. 2752

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 840 zł
Cena szacunkowa: 1 400 zł
Ilość odsłon: 313

1)  1 000 zł
2)  980 zł