Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom 1914

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 02-11-2017 22:05:40
147843
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal Rosjanie Braciom Polakom 1914, medal z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma rękę na ramieniu siedzącego Polaka. W tle napis: ВЪ / БРАТСКОМЪ / EДИНЕНІИ / СИЛА, a wokoło W BRATERSKIEJ ŁĄCZNOŚCI SIŁA i data 1914, Rw: U góry Orzeł Rosyjski u dołu Orzeł Polski. Między nimi napis: РУССКІЕ / БРАТЬЯМЪ-ПОЛЯКАМЪ / ROSJANIE - BRACIOM / POLAKOM
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 33 mm
Literatura: Diakov 1582.1, Strzałkowski 276

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 231

1)  100 zł
2)  95 zł