Grecja, 5 drachm, 1875 A

Grecja, 5 drachm, 1875 A

Grecja, 5 drachm, 1875 A

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 22:50:20
204262
Opis: Grecja - Jerzy I 1863-1913, 5 drachm, 1875 A, Paryż
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: KM 46

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 206

1)  150 zł
2)  145 zł