Polska, kopiejka, 1610-1612

Polska, kopiejka, 1610-1612

Polska, kopiejka, 1610-1612

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 22:20:40
145695
Opis: Polska - Władysław IV Waza 1633-1648 - jako car Rosji, kopiejka, 1610-1612, Moskwa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Клещинов 315-320, Kop. 10544 (R3), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 29
Ilość odsłon: 228

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  160 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  95 zł
9)  90 zł
10)  85 zł
11)  80 zł