Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 20:30:20
145683
Opis: wydawnictwa polskie, Jerzy Koziczyński - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, Tom II, 1916-1923, Warszawa 2002
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: profesjonalnie wydany, zawierający wierne ilustracje podparte szczegółowymi opisami katalog, tom II przedstawia banknoty i dokumenty z lat 1916 - 1923 w walucie marek polskich, całość 320 stron, twarda oprawa ze złoceniami, BEZ OBWOLUTY !

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość przebić: 30
Ilość odsłon: 519

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł
3)  1 150 zł
4)  800 zł
5)  540 zł