Polska, szóstak, 1679 TLB

Polska, szóstak, 1679 TLB

Polska, szóstak, 1679 TLB

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 22:24:20
145641
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, szóstak, 1679 TLB, Bydgoszcz, litery TLB pod popiersiem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1942

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 354

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  125 zł
4)  85 zł
5)  70 zł
6)  60 zł