Polska, szeląg, 1582

Polska, szeląg, 1582

Polska, szeląg, 1582

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 21:45:40
145455
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Gdańsk, szeląg, 1582, Gdańsk
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 128.IV, Kop. 7430 (R)

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 186

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł