Śląsk, halerz m. Opawy i Głubczyc, po 1440

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 21:33:40
145531
Opis: Śląsk - Księstwo Opawskie - Wacław II Opawski, Mikołaj V Karniowski, Wilhelm Opawski i Ernest Opawski 1433-1456, halerz m. Opawy i Głubczyc, po 1440, Aw: W tarczy lew czeski w lewo, wokoło MONETA, Rw: W obwódce tarcza herbowa, wokoło napis
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Fbg 531, Kop. 8676, BRP GŚl 80, Frynas S.Opava.2.2

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 413

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  270 zł
4)  185 zł