Śląsk, halerz brakteatowy

Śląsk, halerz brakteatowy

Śląsk, halerz brakteatowy

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 21:31:40
145535
Opis: Śląsk - Księstwo Opolskie - Mikołaj I (1439-1476), halerz brakteatowy, Opole, Pół krzyż kawalerski - pół Orzeł na wprost z głową w prawo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Fbg 485, Kop. 8681 (R3), Frynas S.Opole.4.4

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 147

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  48 zł
4)  42 zł
5)  36 zł