Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 282-283

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 21:30:20
145625
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Karus 282-283, antoninian, 282-283, Ticinum, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP C M AVR CARVS P F AVG; Rw: Pax stojąca w lewo, trzymająca gałązkę oliwną i sztandar legionowy, PAX EXERCITI, w odcinku VIXXI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 3.55 g, zielona patyna
Literatura: RIC 72

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 208

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  100 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  65 zł