Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 274-275

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 21:28:20
145619
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aurelian i Waballatus 271-272, antoninian, 274-275, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP C AVRELIANVS AVG; Rw: Sol stojący w lewo, trzymający bat, u jego stóp siedzący dwaj jeńcy, ORIENS AVG, w odcinku XXIQ
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 3.98 g, patyna
Literatura: RIC 63

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 209

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł