Partia, tetradrachma, 43 ne (data ENT = 355 rok ), miesiąc ΔΙΟ

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 21:22:00
145614
Opis: Partia - Vardanes 39-47 ne, tetradrachma, 43 ne (data ENT = 355 rok ), miesiąc ΔΙΟ, Seleucia, Aw: Popiersie króla w lewo; Rw: Król siedzący na tronie w prawo, przyjmujący palmę od Tyche
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 14.52 g, punca na awersie
Literatura: Sellwood 64.20

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 228

1)  360 zł
2)  350 zł