Partia, drachma, bez daty

Partia, drachma, bez daty

Partia, drachma, bez daty

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 21:20:20
145630
Opis: Partia - Orodes II 57-37 pne, drachma, bez daty, mennica Rhagae, Aw: Głowa króla w lewo; Rw: Łucznik siedzący w prawo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.93 g, patyna
Literatura: Sellwood 47.8

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 213

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  170 zł
4)  150 zł