Polska, 100 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 20:46:40
145785
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1.07.1948, seria AY 1150696
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: parokrotnie złamane, po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 1296 (R2) - ale nie notuje tej serii, Miłczak 139b

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 90

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  26 zł