Polska, 1 marka polska, 9.12.1916

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 20:31:20
145776
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie 1915-1918, 1 marka polska, 9.12.1916, jenerał, seria A 8303508
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane, po subtelnej konserwacji, piękna prezencja
Literatura: Lucow 254 (R2), Miłczak 2a, Ros. 440.a

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 87

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  220 zł
4)  120 zł