wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish paper money / Kolekcja Lucow..

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 20:31:00
204213
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie / Polish paper money / Kolekcja Lucow - TOM VI (1957-2012)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 280 stron formatu A4+, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, świetne ilustracje, twarda oprawa z obwolutą

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 390 zł
Cena szacunkowa: 650 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 102

1)  470 zł
2)  460 zł