Polska, talar, 1793

Testowa X1
Polska, talar, 1793

Polska, talar, 1793

Cena wylicytowana: 9 200 zł
Aukcja zakończyła się 28-11-2011 18:02:00
26954
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, talar, 1793, Warszawa, talar historyczny targowicki
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 27,52 g, ładnie zachowana efektowna moneta, ciemna patyna
Literatura: Plage 410, Dav. 1622

Cena końcowa: 9 200 zł
Cena wywoławcza: 9 200 zł
Cena szacunkowa: 15 500 zł
Ilość odsłon: 383

1)  9 200 zł