Polska, talar, 1755

Testowa X1
Polska, talar, 1755

Polska, talar, 1755

Cena wylicytowana: 7 200 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2011 18:01:00
26458
Opis: Polska - August III 1733-1763, talar, 1755, Drezno, Aw: Popiersie króla bez korony w prawo, Rw: Tarcze herbowe
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 29.09 g, na rewersie ślad dwukrotnego odbicia stempla, rzadki i ładnie zachowany, patyna
Literatura: Schnee 1038, Dav. 2671

Cena końcowa: 7 200 zł
Cena wywoławcza: 7 200 zł
Cena szacunkowa: 12 000 zł
Ilość odsłon: 288

1)  7 200 zł