Szwecja, medal 1915 roku autorstwa S. Kulle wybity z okazji 25-lecia ubezpieczeń zwierząt hodowlanych

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 22:51:40
141846
Opis: Szwecja, medal 1915 roku autorstwa S. Kulle wybity z okazji 25-lecia ubezpieczeń zwierząt hodowlanych, Aw: Kobieta w stroju antycznym z pochodnią i księgą stojąca na wprost, za nią łąki z zabudowaniami i pasącymi się koniem i krową, Skandinaviska Kreatursförsäkringsbolaget Stiftadt 1890, w dołu 1890-1915; Rw: Róg obfitości na tle wieńca laurowego, pośrodku opaska z E. G. EKELUND, u góry TILL ERINRAN OM BOLAGETS 25-ÅRIGA VERKSAMHET
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 46 mm, punce na rewersie

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 674

1)  95 zł
2)  90 zł