Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1832 НГ

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 22:27:40
141759
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1832 НГ, Petersburg, św. Jerzy bez płaszcza
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: moneta w pudełku NGC z oceną MS61, ciemna patyna
Literatura: Plage 398, Bitkin 1112 (R)

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1909

1)  2 300 zł
2)  2 200 zł
3)  2 100 zł
4)  1 550 zł
5)  1 500 zł
6)  1 450 zł
7)  1 400 zł
8)  1 300 zł
9)  1 250 zł
10)  1 150 zł
11)  1 050 zł
12)  860 zł
13)  760 zł
14)  620 zł
15)  250 zł