Polska, 25 kopiejek = 50 groszy, 1848 MW

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 22:27:20
141832
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 25 kopiejek = 50 groszy, 1848 MW, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1254, Plage 387

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 854

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  360 zł
4)  320 zł
5)  300 zł
6)  260 zł
7)  210 zł
8)  195 zł
9)  185 zł
10)  180 zł