Polska, trojak, 1583

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 21:48:20
142062
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1583, Olkusz, duża głowa króla, na rewersie rozetki jako przerywniki i litery I-D po bokach herbu Przegonia
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger O.83.3.e (R1)

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 209

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  300 zł
4)  300 zł
5)  250 zł
6)  240 zł