Polska, trojak, 1582

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1582

Polska, trojak, 1582

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 01-06-2017 21:48:00
142061
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1582, Olkusz, duża głowa króla, na awersie STEPHAN, rozetka po TRIP na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger O.82.5.r (R1)

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 251

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  240 zł